بواسير يا هموروئيد چيست و راه هاي درمان بيماري همورئيد يا بواسير

راه و روش هاي درمان زگيل تناسلي

روش هاي متعددي براي درمان زگيل هاي تناسلي وجود دارد ولي قبل از آغاز درمان بايد 2 اصل مهم زير را در نظر گرفت.

  •  از بين رفتن كامل علائم و نشانه ها
  •  عدم بازگشت مجدد بيماري

روشي كه براي درمان زگيل تناسلي مورد استفاده قرار مي گيرد بايد در بردارنده ي 2 اصل بالا باشد در غير اين صورت نتيجه ي درمان موفقيت آميز نخواهد بود و با بازگشت مجدد زگيل ها هم خود شخص در معرض خطر قرار دارد و هم شريك جنسي او و اين چرخه ي معيوب ادامه خواهد داشت.

با مطالعات صورت گرفته و بررسي صدها پرونده ي پزشكي در اين زمينه مشخص شد كه در حال حاضر قطعي ترين و موثرترين روش در ميان تمامي روش هاي درمان زگيل تناسلي روش ليزردرماني مي باشد.

روشي كاملا مطمئن و ايمن بدون كوچكترين اثري از درد و بدون خونريزي كه مي تواند در 1 جلسه و براي هميشه به مشكل زگيل هاي تناسلي پايان دهد و بدون امكان بازگشت مجدد به عنوان قطعي ترين روش درمان براي زگيل هاي تناسلي شناخته مي شود.

تمامي مراحل فرايند ليزر درماني به وسيله ي تاباندن اشعه ي ليزر دي اكسيد كربن صورت مي گيرد و بدون ايجاد برش و بخيه و بدون استفاده از چاقو و قيچي جراحي فقط بافت هاي آسيب ديده براي درمان هدف گيري مي شوند.

زمان مراجعه به دكتر متخصص و مراقبت هاي پزشكي جهت درمان زگيل تناسلي

هنگامي كه در ناحيه ي تناسلي يا مقعد خود با علائم و نشانه هاي زگيل هاي تناسلي روبرو شديد بايد بدون فوت وقت به بهترين پزشك متخصص زگيل تناسلي مراجعه كرده و درمان را آغاز نماييد. زيرا هم خطر گسترش آنها وجود دارد و هم شريك جنسي خود را مي توانيد آلوده كنيد. از طرفي اگر زگيل هاي تناسلي در مسير مجاري ادراري يا مجراي واژن قرار بگيرند احتمال انسداد و خونريزي وجود دارد.

زگيل هاي تناسلي شايد در برخي موارد به صورت خود به خود از بين بروند ولي ممكن است شما به نوع پرخطر اين ويروس ها گرفتار شده باشيد و اين يعني در خطر معرض ابتلا به برخي سرطان ها قرار داريد.از اين رو بايد مراقبت هاي پزشكي ويژه اي براي شما در نظر گرفته شود.

تشخيص نوع تيپ ويروس HPV كه زگيل هاي تناسلي شما را ايجاد كرده است به وسيله ي آزمايش خون HPV امكان پذير است.

درمان زگيل تناسلي با ليزر در كلينيك مهنا

كلينيك مهنا يكي از پيشرفته ترين و تخصصي ترين مراكز تشخيص و درمان زگيل هاي تناسلي است كه با تيمي از پزشكان متخصص آقا و خانم و با كمك تجهيزات فوق مدرن و روز دنيا در زمينه ي ارائه دهنده ي خدمات تخصصي در زمينه ي درمان با ليزر براي درمان زگيل هاي تناسلي مي باشد.

زگيل هاي تناسلي برخلاف ظاهر ساده و كوچكشان مي توانند بدن فرد را ميزبان سرطان كنند و انتخاب بهترين پزشك متخصص براي تشخيص و درمان آن فوق العاده با اهميت است.

معاينه ي مقعد و ناحيه ي تناسلي قطعا براي هيچكسي خوشايند نيست و در چنين شرايطي همه به دنبال بهترين پزشك متخصص و با تجربه اي هستند كه بتواند بدون خونريزي و درد در كوتاه ترين زمان ممكن به چنين مشكلي پايان دهد.
كلينيك مهنا براي درمان قطعي زگيل هاي تناسلي شما روش ليزر درماني را انتخاب كرده است و با كمك جديد ترين و پيشرفته ترين تجهيزات پزشكي روز دنيا تنها در 1 جلسه و بدون برش و بخيه به زگيل هاي تناسلي شما پايان مي دهد.

هزينه درمان با ليزر

شايد براي افرادي كه به دنبال درمان قطعي زگيل هاي تناسلي خود هستند و روش درمان با ليزر را انتخاب كرده اند بحث هزينه ي درمان با ليزر پيش بيايد. در رابطه با قيمت درمان با ليزر بايد بگوييم كه پاسخ قطعي در اين زمينه نيازمند معاينه و ارزيابي تعداد، اندازه و محل زگيل هاي تناسلي مي باشد و بدون بررسي جامع نمي توان به آن پاسخ درستي داد.
براي كسب اطلاعات بيشتر در زمينه ي هزينه ي درمان زگيل تناسلي با ليزر مي توانيد با مجموعه تماس بگيريد. همكاران ما صميمانه شما را در اين زمينه راهنمايي مي كنند.

كلينيك مهنا

????? ??? ?? ۱۹ آبان ۱۳۹۷| ???? ۰۱:۱۵:۵۳| ???? jody| ????? (0)

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :
[ ]