بواسير يا هموروئيد چيست و راه هاي درمان بيماري همورئيد يا بواسير

نزديكي و رابطه جنسي براي لذت و ارضاي روحي و رواني انسانها ميباشد . در صورتي كه شخصي از اين عمل لذت نمي برد اصلاً شخصي چه بسا شوهر، اجازه متقاعد كردن شريك جنسي براي تسليم شدن به روابط جنسي از مقعد را ندارد. حكم مراجع در خصوص عمل جنسي غير طبيعي كراهت شديد را بيان فرموده بوده اند، در حاليست كه زن نسبت به انجام آن« رضايت» داشته است ؛ والا نزديكي از پشت حرام ميباشد . از اين رو چنانچه« زن» راضي به اين كار نباشد، شوهر قانوناً نمي تواند همسرش را ناچار به اين عمل كند.

 از دلايلي كه مرد را بسوي نزديكي از پشت علاقه مند مي كند، عدم موفقيت مرد در به ارگاسم رساندن همسرش ميباشد . و از اين مسئله رنج مي برد ؛ بنابراين مايل ميشود كه از پشت نزديكي كند. در اين صورت زن با محبّت به شوهرش كمك ميكند تا وي با لمس و بازي، مواضع حساس جنسي اش، سريعتر آماده شده تا به ارگاسم برسد. در اين صورت «مرد» حس قدرت ولذت ميكند ، واز تقاضاي خود منصرف ميشود .

ادامه مطلب در سايت بيتوته


::????? ????::
????? ??? ?? ۱۸ آذر ۱۳۹۸| ???? ۱۲:۰۲:۴۴| ???? jody| ????? (0)

تيره رنگ بودن ادرار ممكن است مربوط به خوني باشد  كه در ادرار وجود دارد و با چشم غيرمسلح ديده نمي‌شود،تركيبات خون در ادرار، نشانه اي از اختلال در كليه است.

ظاهر ادرار، بو و رنگ آن مي تواند نشانه و زنگ خطري از اتفاقاتي باشد كه در بدن اتفاق مي افتد .

اگر ادرار به رنگ روشن و مانند آب بي رنگ باشد در واقع يعني فرد آب زياد نوشيده است و جاي هيچ نگراني نيست 

اگر ادرار فرد قهوه اي تره باشد يعني فرد آب كم نوشيده است اما اگر آب زياد نوشيده بود و علائمي مانند سردرد و سرگيجه هم داشت بايد توسط پزشك متخصص بررسي شود.

مخصوصا اگر فرد آب هم زياد نوشيده بود اما باز رنگ اردرار او تيره بود بايد حتما به پزشك متخصص مراجعه كند .

ادامه اين مطلب را مي توانيد در خبرگزاري ايسنا بخوانيد .


::????? ????::
????? ??? ?? ۱۱ آذر ۱۳۹۸| ???? ۰۹:۴۸:۳۹| ???? jody| ????? (0)


تبخال دستگاه تناسلي يا هرپس تناسلي(به انگليسي: Herpes genital) يك عفونت ويروسي است اين ويروس به دو نوع 1 و 2 تقسيم بندي مي شود معمولاً باور بر اين بوده است كه به صورت كلي تبخال در ناحيه پايين‌تر از كمر مربوط به هرپيس نوع ۲ بوده و تبخال در ناحيه بالاي كمر مربوط به ويروس هرپيس نوع ۱ بوده؛ ولي تبخال تناسلي به خاطر ويروس هرپيس نوع ۱ نيز در حال افزايش است و آن قاعده كلي ديگر صدق نمي‌كند.


مشخصات اين عفونت به قرار زير است:

    مخزن: انسان مبتلا
    دورهٔ كمون: ۲–۲۰روز
    دورهٔ واگيري: معمولاً ۲ هفته (تا زماني‌كه زخم وجود دارد و حتي در طي مخفي شدن بيماري و عود مجدد با استرس، ضربه و كاهش سطح ايمني)
    علائم: وجود وزيكول‌هاي ريز و دردناك در محل ابتلا (فرج و مخاط تناسلي و اطراف دهان)
    اپيدميولوژي، روش انتقال و گروه‌هاي پر خطر: انتقال از طريق مقاربت با شركاي جنسي آلوده و متعدد يا كانال زايمان براي نوزاد است.

بيشتر طبقات اجتماعي و اقتصادي ضعيف را شامل مي‌شود و اكثراً در بزرگسالان بعد از شروع فعاليت جنسي آغاز مي‌شود. 

مشاهده كامل اين مطلب در سايت ويكي پديا

 


::????? ????::
????? ??? ?? ۴ آذر ۱۳۹۸| ???? ۰۹:۲۹:۲۱| ???? jody| ????? (0)

[ ۱ ]